Dálkové ovladače JANE

 

Jane je zcela inovativní systém dálkových ovladačů
Jane je nový typ dálkového ovladače, kompletně zhotovený v Itálii, barevný, příjemný na dotek, jednoduchý pro použití. Ideální pro realizaci dálkového ovládání nejen bran a dveří.
     

Proč si zvolit právě Jane?

Jane je dálkový ovladač, který kombinuje několik předností dohromady:

1. Barvy: 26 barevných kombinací, ze kterých si každý vybere tu svou.

2. Uživatelsky příjemný: Navržen tak, aby skvěle padnul do Vaší ruky.

3. Vyvinut v Italském stylu: Jeden pohled a dotek, a uvidíte, že se nedá s ničím srovnat.

4. Zhotoven v Itálii.

5. Okamžitá duplikace.

Jane je spolehlivý dálkový ovladač, ve kterém se snadné použití snoubí s designem.

Jane je dostupný ve třech verzích: Jane F, Jane Q a Jane R.

 


 

Jane F je dálkový ovladač s fixním kódem fungující na frekvenci 433.92 Mhz. Dostupný je ve dvou a čtyř kanálovém/tlačítkovém provedení. Napájení zajišťuje lithiová baterie 3V Cr2032.
     
Jane Q je dálkový ovladač s fixním kódem vybaven paticí pro umístění krystalu, který pak určí frekvenci ovladače. Krystaly jsou dostupné ve frekvencích 26 až 40 Mhz. Jane Q je dostupný ve dvou a čtyř kanálovém/tlačítkovém provedení. Napájení zajišťuje 12V baterie.
     
Jane R je dálkový ovladač s plovoucím kódem o frekvenci 433.92 Mhz a funguje v kombinaci s přijímačem RXJR2C. JANE R je esteticky shodný s JANE F, rozdílný v barvě LED indikátoru. Jane R je navržen pro mnohem bezpečnější přístup. Dostupný je ve dvou a čtyř kanálovém/tlačítkovém provedení. Napájení zajišťuje lithiová baterie 3V Cr2032.
     
RXJF2C a RXJR2C jsou dvoukanálové přijímače schopné pracovat ve třech módech: stabilní, monostabilní a časovaný. Vyvinutý firmware je extrémně flexibilní a intuitivní při učení dálkových ovladačů, se kterými bude přijímač komunikovat. Přijímače jsou vybaveny digitálním filtrem proti rušení, pro zajištění výborného radiového přenosu. Jeho paměť je schopna naučit se až 250 dálkových ovladačů. Kompaktní přijímače jsou okamžitě připravené pro přidání do řídících jednotek automatického ovládání dveří a bran, ale také do jiného prostředí, jako například ovládání světel, závěsů a mnoho dalšího. Možnosti využití jsou neomezené.
 
Přijímač s fixním kódem, spolupracuje s JANE F, modrý LED indikátor.   Přijímač s plovoucím kódem, spolupracuje s JANE R, červený LED indikátor.
 
Jste zde: Úvodní stránka Nabídka Dálkové ovladače JANE